Opis nieruchomości
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,50 m2
III piętro, balkon, blok
Piła, os. Górne
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie pomieszczeń, położone na III piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku z 2000 roku, na cenionym osiedlu Górnym przy ul. Prusa w Pile.
Sercem mieszkania jest jasny salon o powierzchni 19,25 m² z wyjściem na balkon.
Dodatkowym atutem są dwie ustawne sypialnie o powierzchni 12,20 m² i 12,15 m².
Oddzielna kuchnia o powierzchni 8,50 m² z oknem zapewnia komfort przygotowywania posiłków.
Funkcjonalna łazienka o powierzchni 4 m² z wanną.
Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 8 m2.
Już od pierwszego wejścia uwagę zwraca przestrzeń, naturalne światło oraz praktyczny rozkład, dzięki któremu każdy z pokoi jest ustawny i komfortowy w codziennym użytkowaniu. To idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób ceniących wygodę oraz spokojną lokalizację.
O komfort cieplny dba indywidualne ogrzewanie gazowe, pozwalające kontrolować koszty ogrzewania według własnych potrzeb.
Opłata dla Administratora wynosi 473 zł miesięcznie + 90 zł od każdej zgłoszonej osoby (3 m3 wody zimnej i 1x wywóz nieczystości stałych).
Najważniejsze atuty:
- 3 niezależne i bardzo ustawne pokoje,
- salon z wyjściem na balkon,
- oddzielna, jasna kuchnia z oknem,
- III piętro w niskim bloku z 2000 roku,
- ogrzewanie gazowe,
- spokojna i ceniona lokalizacja – Piła, os. Górne, ul. Prusa,
- funkcjonalny układ pomieszczeń idealny dla rodziny.
To mieszkanie łączy wygodę, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację.
Jeśli szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się i stworzyć komfortowy dom dla swojej rodziny, ta oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację
Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego- bezpłatnie sprawdzimy zdolność kredytową, porównamy oferty banków i przeprowadzimy Cię przez cały proces finansowania zakupu nieruchomości.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.